Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielawie Zwycięża podwójnie… 2 153 626,53 zł Dotacji jedzie do Bielawy

Mieszkańcy budynków nie kryją zadowolenia i dumy ze swojego prężnie działającego Zarządu. Kolejna Spółdzielnia Mieszkaniowa w gronie Zdobywców Dotacji. W dniu wczorajszym po procedurze odwoławczej do grona szczęśliwców dołączyła Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielawie. Prezes Zarządu Tadeusz Derenowski nie kryje swojego zadowolenia „Wygraliśmy! mamy Dotację” – tak poinformował wszystkich tych, którzy pracowali na tak Wielki Sukces.

 

Dumny z wyniku jest również współtwórca sukcesu Zastępca Prezesa Rafał Januszkiewicz, który do końca nie tracił nadziei i do późnych godzin nocnych kompletował dokumentację budowlaną do odwołania. Nie dość, że udało się Zdobyć Dotację na termomodernizację w kwocie 2  153 626,53 zł to jeszcze środki te Spółdzielnia Mieszkaniowa zdobyła po procedurze odwoławczej w Urzędzie Marszałkowskim. Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielawa jest pierwsza na liście z dorobkiem aż 48,5 punktów.

Dzięki Dotacji 19 budynków zostanie energetycznie zmodernizowanych. W ramach realizacji inwestycji wykonane zostaną m.in.  prace związane z ocieplenie stropów nad piwnicami, ociepleniem ścian zewnętrznych, docieplenie ścian, montaż nawiewników okiennych itp.

Serdecznie gratulujemy, prawdziwi Zdobywcy Dotacji walczą do końca !!

 

Jeżeli również chcesz Bezpłatnie sprawdzić, czy masz szanse Zdobyć Dotacje:

Zadzwoń: (71) 733 69 02

Napisz: biuro@DotacjeUnii.pl