Umowy podpisane… 3 290 768,63 zł Zdobytej Dotacji jedzie do S.M. Piekary w Legnicy

Marek Deryng (Prezes Zarządu) oraz Aleksander Humeńczuk (z-ca Prezesa ds.Techniczno-Eksploatacyjnych) z dumą i satysfakcją podpisali pierwsze dwie umowy dotacyjne. W latach 2017-2018 z dofinansowania z Unii Europejskiej na osiedlu Piekary zostanie docieplonych 18 budynków mieszkalnych na łączną kwotę 7 287 907,25 zł przy dofinansowaniu z UE w wysokości 3 290 768,63 zł.

 

Dzięki Zdobytej Dotacji Spółdzielnia dociepli budynki styropianem, wymieni okna, drzwi oraz zamontuje udogodnienia dla niepełnosprawnych. To ogromny Sukces. Efekt uzyskany dzięki termomodernizacji zmniejszy zapotrzebowanie na energię, co będzie równoznaczne z obniżeniem kosztów ogrzewania dla mieszkańców. Mieszkańcy nie kryją zadowolenia z działań Zarządu oraz pracowników spółdzielni, którzy ponad rok temu zaryzykowali, a teraz są chwaleni. Bez wątpienia efekty ich starań na lata zostaną zapamiętane. Jako jedyni w całej, długiej historii funkcjonowania S.M. Piekary Zdobyli ponad 3 200 000,00 zł Dotacji.

Droga do Sukcesu składała się z kilku kroków:

Krok 1 – Sprawdzenie, czy są szanse Zdobyć Dotacje,

Krok 2 – Wybór budynków mających szanse na Dotacje,

Krok 3 – Zlecenie przygotowania załączników na wybrane budynki (w tym audytów efektu ekologicznego),

Krok 4 – Przeprowadzenie audytów efektu ekologicznego na wskazanych budynkach i potwierdzenie, że budynki osiągną efekt ekologiczny wymagany w konkursie,

Krok 5 – Przygotowywanie wniosku o dotację i załączników.

Nie czekaj i też zrób Krok 1 = sprawdź, czy masz szanse Zdobyć Dotacje:

Zadzwoń: (71) 733 69 02

Napisz: biuro@DotacjeUnii.pl