Zarządca Nieruchomości Concordia z Legnicy Zdobył Unijne Miliony – historia Sukcesu DoradcaUnii.pl

„Mogą wspólnie ze swoimi lokatorami odkorkować szampana, by uczcić sukces…” Dzięki Zdobytej Dotacji w kwocie 3 027 293,70 zł Agencja Zarządzania Nieruchomościami Concordia dociepli 32 wspólnotowe kamienice.

„Byliśmy wytrwali, przebrnęliśmy przez wszystkie biurokratyczne procedury i…

się udało! Jako jedyny zarządca w Legnicy uzyskaliśmy dofinansowanie unijne na termomodernizację budynków. 32 kamienice zostaną docieplone i zyskają nową elewację” – cieszy się Marcin Rajczakowski z legnickiej Concordii, spółki zarządzającej nieruchomościami.

Unijne miliony spłyną też do spółdzielni mieszkaniowych w Legnicy. Radości nie kryje Marek Deryng, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Piekary i jednocześnie prezes działającego przy spółdzielni Stowarzyszenia „Razem Cieplej”.

„Walka o unijne pieniądze trwała od 3 lat. Dzięki staraniom naszego Stowarzyszenia o unijną dotację mogły się ubiegać te podmioty, które dotąd nie były w grze. Właściwie, gdyby nie nasze rozmowy i przychylny stosunek marszałka województwa, to nikt na Dolnym Śląsku nie uzyskałby dofinansowania na termomodernizację”- nie ukrywa Marek Deryng.

jeżeli również chcesz Cieszyć się ze Zdobycia Dotacji zadzwoń: (71) 733 69 02,

napisz: biuro@DotacjeUnii.pl

lub odwiedź Nas

Centrum Doradztwa Europejskiego

al. Armii Krajowej 10/8

50-541 Wrocław

przeprowadzimy specjalnie dla Ciebie:i sprawdzimy, czy Ty również możesz Zdobyć Dotację.